Фільтр за

Використання

Використання

Тип змішувача

Тип змішувача

Кріплення

Кріплення

Ціна

Ціна

  • 10 грн - 2 273 грн

Змішувачі

Жодна ванна кімната або кухня не обійдеться без змішувача, необхідного для подачі і регулювання води. Такі пристрої вирізняються залежно від сфери застосування, конструкції, матеріалу за формою і кольором, а також за місцем установки.

Змішувачі діляться на кілька категорій залежно від області застосування: для ванни і душа, для кухні, для раковини, для біде.

Залежно від способу регулювання:

    Двохвентильні - У стандартний вигдяд, який має два крани: один - для холодної, інший - для гарячої води. Такі пристрої досить надійні, однак у них є один недолік. У комплектацію входять керамічні пластини або гумові прокладки, які є слабкою ланкою конструкції і часто потребують заміни. Вони економічні, але в той же час вимагають більше часу на включення і регулювання температури.
    Одноважільні - мають один важіль, при його натисканні включається вода, а температура регулюється його поворотом. У таких системах використовується кульовий або керамічний механізм. Такі вироби зручні в експлуатації, проте у них є один мінус, а саме велика вимогливість до якості води. Якщо у воді присутні механічні частинки, вони порушують підгонку елементів пристрою, через що він виходить з ладу.
    Термостатичні - мають дві рукоятки, одна з яких служить для регулювання подачі, а друга - для настройки температури води. Зручність такої конструкції - в можливості налаштувати температуру води на довгий час.
    Сенсорні - досить рідкісний і дорогий вид, який характеризується тим, що вода в них починає подаватися при піднесенні руки до крана. Цей вид вважається найбільш гігієнічним, оскільки не вимагає контакту з поверхнею.

Для виготовлення змішувачів найчастіше використовується сплав латуні, нержавіюча сталь, кераміка або пластик. Найміцнішими вважаються латунні змішувачі, покриті хромом. Такі вироби відмінно себе зарекомендували завдяки надійності і гігієнічності.

Змішувачі

Знайдено товарів: 321.

Показати 1-12 з 321 товарів

Активні фільтри