Дверна фурнітура

Дверна фурнітура

Дверна фурнітура - це ті необхідні елементи і деталі, без яких будь-які двері не зможуть виконувати свої функції. Петлі надійно кріплять дверне полотно до дверної коробки, дверні ручки дозволяють легко відкривати і закривати двері, замки з секретними кодами захистять ваш будинок від непроханих гостей, а панорамний дверне вічко дає можливість упевнитися, хто стоїть за дверима. Є й інші функції, які не настільки важливі, але дають можливість регулювати м'яку зупинку дверей, їх плавний хід і багато іншого.

Фурнітура може призначатися для міжкімнатних і вхідних дверей. Для вхідних, як правило, має більші розміри і виготовляється з міцніших матеріалів. Наприклад, петлі для вхідних дверей зроблені зі сталі, розміри петель дозволяють витримувати вагу дверей з масиву дерева або ж броньованих дверей.

Дверна фурнітура - це, в першу чергу, різноманітні дверні ручки. Крім функціональності, вони є і важливим декоративним елементом будь-яких дверей, вхідні або міжкімнатні двері і служать її прикрасою. Тому, вибираючи дверні ручки, зверніть увагу на їх міцність, ергономічність і естетичний зовнішній вигляд виробу. Адже всі ці вироби повинні бути підібрані в поєднанні із загальним дизайном і стилістикою приміщення, створюючи єдину композицію. Щоб органічно вписати дверну фурнітуру в інтер'єр, вам необхідно знати розміри дверей і матеріал, з якого вони зроблені.
Де купити дверну фурнітуру у Львові гуртом?

Ринок дверної фурнітури широкий і різноманітний. Наш магазин пропонує широкий асортимент фурнітури для дверей в м. Львів оптом і в роздріб. В електронному каталозі сайту представлені дверні ручки відомих фірм-виробників, накладки для ручок, дверні петлі, ригелі, стопори, обмежувачі, замки врізні і циліндри. А також фурнітура для скляних міжкімнатних дверей, фурнітура для розсувних дверей, фурнітура для металопластикових, пластикових і алюмінієвих дверей.

Дверна фурнітура

Знайдено товарів: 179.

Показати 1-12 з 179 товарів

Активні фільтри